Den pro zdraví - Atletický trojboj

07.10.2024

V úterý 24. 9, 2024 se na naší škole uskutečnil Den pro zdraví. Žáci pátých ročníků mezi sebou zápolili v atletickém trojboji. Využili jsme našeho krásného nového multifunkčního hřiště, které nám poskytuje dobré podmínky pro jednotlivé disciplíny - skok do dálky, hod kriketovým míčkem a sprint na 50 m. Všechny děti se snažily podat svoje nejlepší výkony. Po skončení jsme zanesli hodnoty do programu, který vyhodnotil pořadí závodníků. Mezi dívkami se nejlepší atletkou stala Terka Tichá, stříbro vybojovala Sophia Šulcová a bronz si odnesla Terka Černohousová. Nejlepším atletem mezi kluky byl Matěj Kupec, který si odnesl zlatou medaili, stříbro vyhrál Zdeněk Zelinka a bronz získal Radim Škoda. Po skočení atletiky zbyl čas ještě na hry, takže kluci si zahráli fotbal a dívky si pohrály na hřišti. Věříme, že se dětem sportovní  den líbil a jsme rádi, že jsme naplnili podstatu Dne pro zdraví radostným pohybem a pobytem na čerstvém vzduchu.

Mgr. Helena Knoblochová, Mgr. Šárka Malcharová, Mgr. Martina Neuhauserová