Harmonizační pobyt 6. ročníku

17.09.2024

V září se žáci 6. ročníku vydali na harmonizační pobyt do penzionu Podvrší (Osečná). Pod vedením zkušeného etopeda Petra Šolce jsme se zaměřili na posílení vztahů ve třídě a vzájemné poznávání skrze různé hry a aktivity.

Počasí nám přálo, a tak jsme hodně času mohli trávit venku na zahradě penzionu. V rámci programu jsme hráli týmové hry, které podporovaly spolupráci a vzájemnou důvěru mezi dětmi. Večerní program byl v režii samotných dětí – chlapci si připravili překvapení pro děvčata a naopak, což přispělo k dobré a veselé atmosféře.

Pro některé děti byl tento pobyt první zkušeností bez rodičů, a tak měly příležitost otestovat svou samostatnost a překonat případné obavy.

Druhý den jsme se vydali na pěší túru do Českého Dubu, která byla součástí programu zaměřeného na rozvoj osobních dovedností a schopností překonávat vlastní limity.

Celý harmonizační pobyt byl pro všechny zúčastněné skvělou příležitostí, jak se lépe poznat, vytvořit pevnější třídní kolektiv a užít si přírodu i nové zážitky mimo školní lavice.

Třídní učitelé 6. ročníku Radana Plummer a Tomáš Pražák

Foto zde: